SEO mentor

Kuidas ja miks lisada kodulehele Rank Math SEO Plugin Yoast asemel

Milline SEO plugin: rank math vs Yoast Seo

Sul on võimalik vaadata video, kuidas ma ise samm-sammuliselt paigaldan Rank Math SEO plugini. Samuti toon välja 5 eelist, miks Rank Math on minu arust parem WordPressi kodulehe SEO plugin kui Yoast.

1. Rank Math vs Yoast: Google’i tööriistade integreerimise eelised

Google’i tööriistad, nagu Google Search Console (GSC) ja Google Analytics, on veebisaidi omanikele hindamatuks varaks. GSC on tasuta tööriist, mis aitab haldada saidi otsingumootorite nähtavust: see võimaldab teil jälgida teie veebisaidi kuvamissagedust Google’i otsingutes, millised päringud toovad teieni kõige rohkem kasutajaid, ja kuidas need päringud suunavad liiklust teie veebisaidile.

Google Analytics seevastu annab teile põhjaliku ülevaate sellest, kuidas kasutajad teie veebisaiti külastavad. See annab teavet külastajate arvu, nende demograafiliste andmete, veebisaidi lehekülgede vaatamise kestuse ja paljude teiste oluliste statistikate kohta.

Indekseerimise osas võimaldab GSC teil Google’ile teada anda, kui soovite uue sisu indekseerimist või olemasoleva sisu uuesti indekseerimist. See tagab, et teie veebisait jõuab soovitud sihtrühmani võimalikult kiiresti.

Rank Math paistab silma eelkõige tänu otsestele integratsioonidele nii GSC kui ka Google Analyticsiga. Teil pole vaja avada eraldi Google’i tööriistu, vaid saate kogu oma GSC- ja Google Analyticsi teabe otse WordPressi kaudu.

Rank Math korraldab ka automaatselt XML-saidikaartide esitamise Google’ile, muutes saidi indekseerimise hõlpsaks ja tõhusaks. Rank Math suurendab teie veebisaidi SEO-strateegia efektiivsust, integreerides otseselt Google’i tööriistadega.

Kokkuvõttes pakub Rank Math oma otseste integreerimiste kaudu rohkem võimalusi Google’iga suhtlemiseks kui Yoast SEO, muutes oma veebisaidi otsingumootorite optimeerimise tõhusamaks ja lihtsamaks.

Seega, tuginedes eespool toodule, on Rank Math suurepärane valik, kui soovite oma veebisaidi SEO-strateegiat tõhustada Google’i integratsiooni kaudu.

Kuidas paigaldada Rank Math SEO plugin veebilehele (videoõpetus)

yoast import 1 - SEO mentor

Rank Mathi paigaldamine WordPressi saidile on üsna lihtne. Kõigepealt logige sisse oma WordPressi juhtpaneeli. Seejärel liikuge jaotisse Plugins > Add New ja otsige Rank Mathi. Vajutage Installi ja siis aktiveerige see, et alustada seadistamist. Rank Math juhatab teid läbi esialgse konfigureerimise protsessi, tagades, et teie veebisait on

SEO-jaoks optimaalselt seadistatud. Ole mureta kui sul eelnevalt olnud Yoast SEO. Paigaldusel liigub kogu info ja seadistus Rank Mathi.

Vaata samm-sammulist videoõpetust, kuidas toimub Rank Math paigaldus (Setup Wizard)

2. Rohkem funktsioone tasuta versioonis

Rank Math SEO tasuta versioon sisaldab paljusid täiustatud funktsioone, mis ei ole saadaval Yoasti tasuta versioonis. Rank Math pakub sotsiaalmeedia integratsiooni, 404 vealehe jälgimist, viitamis-URL-i ümbersuunamist ja mitmeid muid funktsioone, mis võivad oluliselt parandada teie SEO tulemusi.

3. Põhjalikum sisseehitatud SEO analüüs

Rank Mathi sisseehitatud SEO analüüs pakub kasutajasõbralikku tööriista, mis annab kiire ja põhjaliku ülevaate veebisaidi SEO olukorrast. See hindab saiti ja pakub paranduste soovitusi, et suurendada otsingumootori nähtavust. Erinevalt Rank Mathist põhineb Yoast’i SEO analüüs rohkem SEO alustel ja on lihtsakoelisem.

Näiteks kontrollib Rank Mathi SEO analüüs selliseid probleeme nagu lehe kiirus, sisu loetavus ja rikaste juppide kasutamine, pakkudes selle tulemusena igakülgsemat SEO auditit. Samuti annab see skoori 100-st, edukalt läbitud testide nimekirja, hoiatusi ja ebaõnnestunud teste, pakkudes iga tuvastatud probleemi kohta tegevusjuhiseid[1%5E]. Võrreldes analüüsiga, mida pakub Yoast, mis keskendub peamiselt märksõna optimeerimisele ja sisuanalüüsile, võib Rank Math’i lähenemisviisi pidada proaktiivsemaks ja harivamaks.

Teine aspekt, kus Rank Math eristub, on selle funktsionaalsus märksõnade järjestuse jälgimiseks otse WordPressi juhtpaneelil. Selliste funktsioonide jaoks nõuab Yoast integreerimist kolmandate osapoolte tööriistadega, nagu Google Search Console.

4. SEO kohandatavus ja paindlikkus

Erinevalt Yoasti tasuta versioonist võimaldab Rank Math teil kohandada sissetulevate linkide avamise atribuute ning kontrollida automaatsete AMP-ide ja RSS-ide metaandmeid. See paindlikkus võib olla oluline tehnilise SEO optimeerimise seisukohalt.

5. Ühilduvus teiste WordPressi pluginatega

Rank Math pakub tuge erinevatele lehekülgede ehitajatele, sealhulgas Elementorile ja Divi-le. Yoast, kuigi ühildub Elementoriga, väljendas mõningaid probleeme Divi lehekülje ehitajaga.

Peale selle on Rank Math koostanud eraldi WooCommerce’i SEO mooduli, mis pakub täiustatud funktsioone, nagu automaatne siltide loomine, tähis piltide SEO ja kohandatud atribuutide tugi. Kuigi ka Yoastil on WooCommerce’i jaoks laiendus, ei pruugi see olla nii põhjalik kui Rank Mathi funktsioonid.

Seega võib Rank Math pakkuda suuremat funktsionaalsust ja paremat ühilduvust teiste oluliste WordPressi pluginate, nimelt WooCommerce’i ja lehekülje ehitajate, nagu Elementor, Divi jms, mis selgitab, miks Rank Math võib siin Yoasti eelistatud olla.

Kokkuvõtteks, see on tugevalt minu enda eelistus.

Viited: https://rankmath.com/yoast-alternative/

Jaga postitust